Busy Polska Dania

Wysokiej jakości usługi, które zapewniają komfortowy i bezpieczny dojazd spod adresu pod adres w dowolnym terminie. To nasze busy z Polski do Danii!

Prosta rezerwacja

Telefoniczna

Zadzwoń i wskaż termin, w którym chcesz wyruszyć w podróż. Wypytamy o istotne informacje, rozmowa potrwa tylko chwilę.

Wypełnij formularz

W dowolnej chwili wypełnij formularz rezerwacji, a następnie skontaktuj się z nami w ciągu kolejnych 24 godzin, by potwierdzić termin wyjazdu.

Wyślij SMS

Wyślij SMS o treści „REZERWACJA” a oddzwonimy najszybciej, jak to możliwe pod numer, z którego została wysłana wiadomość.

Oferta przewozów do Danii

Przewóz osób do Danii

Komfortowe busy do Danii w naszej ofercie jeżdżą kilka razy w tygodniu i zabierają pasażerów spod drzwi domów i dowożą pod dowolny adres. Usługa jest stale dostępna,wystarczy zarezerwować termin.

Paczki do Danii

To wygodna usługa, z której można korzystać bez wychodzenia z domu. Przewozimy paczki o różnej wielkości i z dowolną zawartością na życzenie. Gwarantujemy paczki do Danii Door to Door bez dodatkowych opłat.

Przeprowadzki do Danii

Sprawimy, że Twoja przeprowadzka do innego kraju będzie szybka, łatwa i przyjemna. Zajmujemy się transportem mebli, sprzętów i innych elementów wyposażenia domu. Zapewniamy załadunek, transport i rozładunek.

Dni wyjazdów do Danii z Polski

środa i sobota

Zarezerwuj busa do Danii online

Potwierdź rezerwacje telefonicznie!

Komfortowe busy z Polski do Danii

Stworzyliśmy usługi, które spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających podróżników. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz wygodę w podróży dzięki nowym, dobrze wyposażonym pojazdom. Nasze busy z Polski do Dani mają wygodne siedzenia oraz inne udogodnienia sprzyjające podróżowaniu. Zapraszamy do wspólnych podróży po Europie.

Rezerwacja biletów jest łatwa i nie wymaga wile czasu. Udostępniliśmy aż 3 do wyboru. Każdy może zarezerwować bilet oraz inne usługo w taki sposób, jak mu wygodnie: telefonicznie, przez formularz online lub przez SMS.