Przeprowadzki do Danii

Szybkie i zorganizowane usługi przeprowadzkowe, z których możesz skorzystać od zaraz.

Zamów przeprowadzkę

Telefoniczna

Zadzwoń i wskaż termin, w którym chcesz wyruszyć w podróż. Wypytamy o istotne informacje, rozmowa potrwa tylko chwilę.

Wypełnij formularz

W dowolnej chwili wypełnij formularz rezerwacji, a następnie skontaktuj się z nami w ciągu kolejnych 24 godzin, by potwierdzić termin wyjazdu.

Wyślij SMS

Wyślij SMS o treści „REZERWACJA” a oddzwonimy najszybciej, jak to możliwe pod numer, z którego została wysłana wiadomość.

Przeprowadzki

Co transportujemy do Danii?

Nasze usługi przeprowadzki do Danii skupiają się na transportowaniu wyposażenia mieszkania. W skład tego, co jesteśmy w stanie przewieźć wchodzą meble, sprzęt RTV i AGD, rowery, motocykle oraz inne rzeczy spakowane w kartony. Polecamy, by w chwili, gdy przyjedziemy wszystko było przygotowane do transportu.

Ważne jest zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Warto rozmontować meble i zabezpieczyć brzegi oraz uchwyty. Sprzęt, RTV i AGD można zapakować w oryginale pudełka, jeśli się takie posiada.

Przewozy Polska Dania

Przeprowadzki do Danii krok po kroku

Warto rozpocząć od rezerwacji terminu. Polecamy skontaktować się z nami z dwutygodniowym, a minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki wcześniejszej rezerwacji jesteśmy w stanie zaplanować usługę.

Kolejny krok to przygotowanie mebli, sprzętów i innych rzeczy do transportu. Przyjeżdżamy w wyznaczonym terminie, zabieramy przygotowane wyposażenie mieszkania i dowozimy pod adres wskazany przy rezerwacji. Na miejscu rozładowujemy rzeczy i pomagamy wnieść do domu,

Bezpieczny transport door to door

Dodatkowa usługa pakowania

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy przy organizacji przeprowadzki Polska Anglia, powiedz nam o tym podczas rezerwacji usługi. Oferujemy możliwość pomocy przy pakowaniu.

W umówionym terminie przyjeżdżamy i pomagamy rozmontować meble i sprzęty, a następnie zabezpieczyć przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Kilka powodów dlaczego warto zorganizować przeprowadzkę z firmą

Door to Door

Każda usługa odbywa się spod adresu pod adres wskazany przy rezerwacji bez dodatkowych opłat.

Prosty system rezerwacji

Wystarczy wybrać jedną z trzech dostępnych opcji i postępować według wskazówek.

Niewygórowane ceny

Zadbaliśmy o to, by usługa przeprowadzki do Danii była dostępna na każdą kieszeń.

Profesjonalna obsługa

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, dzięki temu jesteśmy profesjonalistami w swojej branży.

Formularz rezerwacji

Wypełnij poniższy formularz i zarezerwuj usługę przeprowadzki z Polski do Danii na dowolny termin. Pamiętaj, aby potwierdzić swoją rezerwację telefonicznie w ciągu 24 godzin od przesłania formularza.